olexsandrdyadyk (olexsandrdyadyk) wrote,
olexsandrdyadyk
olexsandrdyadyk

ДЕПУТАТ-ЗАБУДОВНИК МИКИТАСЬ, НИЩИТЬ У КИЄВІ ВІЙСЬКОВИЙ ПІДРОЗДІЛ, ЩОБ ЗАБУДУВАТИ ЙОГО ТЕРИТОРІЮ

Недаремно існує відома гірка народна мудрість, що – «кому війна, а кому мать родна».

В той час, як тисячі українських хлопців, загинули і гинуть на Донбасі, для декого патріотизм, лише зручна димова завіса для особистої наживи.

Є такий важливий військовий підрозділ України – «195 Центральна база державної спеціальної служби транспорту (військова частина Т0710), це колишні так звані залізничні війська, які в 2003 році за часів сумно відомого міністра Кирпи були передані у відання Міністерства транспорту (на даний час – знаходяться у віданні Міністерства інфраструктури) http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/46/2003

Проте, хоча ця структура і була передана у відання Мінінфраструктури, вона залишилась у статусі військової частини і служать у ній військовослужбовці.

Це унікальний військовий підрозділ, саме він відновлює мости і дороги в зруйнованому Донбасі, забезпечує мобільність наших військ та відновлення нормального життя для мирних мешканців зруйнованого регіону.

Але, цій військовій частині дуже не повезло – вона знаходиться в м. Києві і займає аж 14 гектарів золотої Київської землі по вул. Магнітогорській у Деснянському районі міста.

До того ж, через особливу важливість такого підрозділу для оборонних цілей країни, тим паче під час війни, наразі постало питання про його повернення у відання Міністерства оборони України.

А тому чиновники Міністерства інфраструктури України, діючи за принципом – «не зівай Хомко, на те і ярмарок» вирішили по швидкому роздерибанити цей підрозділ «продавши» його землю якому не будь забудовнику – і такий забудовник знайшовся.

Згідно виданих на забудову цієї землі Містобудівних умов та обмежень – формальним забудовником числиться вищевказана військова частина, також у них фігурує і такий собі тіпа «інвестор» - «Фонд девелопмент груп» (КОД ЄДРПОУ 40348897), назва якого мало що говорить.

Проте, якщо ми зайдемо в реєстр Держархбудінспекції то побачимо, що проектувальником цієї забудови числиться ТОВ «Укрбуд девелопмент» (Код ЄДРПОУ 32920218) - це та фірма, яка насправді будує практично всі об’єкти, на яких гордо висить вивіска – «Державна корпорація «Укрбуд» (КОД ЄДРПОУ 00026867), хоча насправді, державний Укрбуд за останні років п'ятнадцять не збудував жодної собачої будки.

Взагалі то корупційна схема з експлуатації і використання державного Укрбуду для приватних корупційних заробітків Микитася то окрема велика епопея, а тому тут ми про неї скажемо лише пару речень.

Як відомо – якщо на огорожі написано слово з трьох букв, то це ще не значить, що за огорожею знаходиться саме те, про що ви подумали. Так саме, якщо на огорожі будівельного майданчика гордо і великими буквами написано – «Державна корпорація Укрбуд» (директором якої згідно державного реєстру юридичних осіб до цих пір числиться народних депутат Микитась (хоча, як народний депутат немає на це права) – це ще не означає, що державне підприємство має хоч якесь відношення до цієї забудови.

Якщо ви пошукаєте на забудовних сайтах всі об’єкти, які будуються під брендом «Державної корпорації «Укрбуд» а потім зробите запити на отримання містобудівних умов та дозволів, то з подивом побачите, що до жодного з цих об’єктів державний «Укрбуд» немає ніякого відношення, будують їх різні приватні канторки і левову частку забудов здійснює саме ТОВ «Укрбуд девелопмент».

До свого депутатства, пан Микитась, як керівник ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА мав би зробити все можливе для того щоб забезпечити розвиток і прибутковість очолюваного ним державного підприємства – забезпечити його замовленнями на здійснення будівельних робіт. Проте, натомість, Микитась заблокував роботу підприємства, повністю його саботував, в результаті чого це підприємство вже багато років немало жодної роботи та не здійснювало жодних забудов, і лише слугувало халявною рекламою для приватних будівельних фірм Микитася, типу «Укрбуд девелопмент» справжні бенефіціарії, якого губляться у глибинах офшорів.

Тобто, Микитась просто експлуатував бренд «надійного державного забудовника Укрбуд», для особистої наживи. Можливо саме тому, Микитась не пожалів жодних коштів, щоб щедро засіяти виборчий округ і стати депутатом – отримавши депутатську недоторканість, бо у нього як у того товаріща Саахова із «Кавказької полонянки» було лише два шляхи – або виборці заводять його у Верховну раду або прокурор – у тюрму.

Наразі «схемщики» намагаються відмазатись, стверджуючи, що дозвіл на будівництво видано лише на частину території військової частини, проте це чергове лукавство і обман.

Насправді, в наш час практично всі великі забудови здійснюються по чергах і дозволи отримуються на кожну чергу окремо, але те, що поступово буде забудовано саме всю територію – випливає із містобудівних умов та обмежень, які видані на забудову всіх 14 гектарів та і з параметрів будівництва – передбачено будівництво 4455 квартир, а для такої колосальної забудови необхідна вся площа.

Також, як відомо – в історії людства всі найогидніші афери здійснювались під прикриттям красивих слів про високі цілі і «нє користі раді».

Так саме і наші махінатори, для прикриття своєї афери написали, що то буде будівництво житлового комплексу для військовослужбовців і їх сімей. Але, якщо це комплекс саме і лише для військовослужбовців і їх сімей – то джерелом такої забудови може бути лише бюджет і до чого тоді тут всякі «інвестори»?

«Мулька» про житло для військовослужбовців – це ще один безсоромний обман – насправді, такі «інвестиційні» договори на забудову військових земель – є еталоном корупції. - Як правило вони укладаються без конкурсів або з «добре організованими» конкурсами, з умовами прописаними під конкретного «переможця» і ці умови – в кілька разів гірші від ринкових.

Якщо наразі інвестор заходить на приватну земельну ділянку, оплачуючи власнику землі від 10 до 20 % від збудованих квадратних метрів (в залежності від місцезнаходження землі) то в інвестиційних угодах на забудову земель оборони фігурують значно менші відсотки, а по факту вони виходять ще менші – так як в угоді фігурує конкретна цифра квартир чи метрів – з яких і рахуються відсотки, а по факту забудовник будує значно більше. Таким чином, насправді, військовим дістаються лише «ріжки та ніжки», зате «патріоти» чиновники і деякі не менші «патріоти» генерали суттєво поповнюють свої офшорні рахунки в іноземних банках.

Я звичайно не знаю, чи любитель ексклюзивних і самих дорогих у світі автомобілів Міністр інфраструктури України пан Омелян в долі у цій оборудці і я не знаю яка його доля, але напевно гроші на купівлю майбахів за три мільйони євро, з неба не падають.

Ну про таку дрібницю як те, що вищевказана земельна ділянка згідно Генерального плану м. Києва знаходиться в промзоні і, відповідно, ніяке житлове будівництво тут в принципі неможливе – вже й згадувати соромно.

Звичайно, будівництво житла для військових України – важлива справа і я лише ЗА, але хіба сердечний друг Микитася, мер Віталій Кличко, з яким вони разом (та ще із одним «схемщиком» – Вадимом Столаром» не лише дерибанять Київ – але і дружньо відпочивають - https://www.facebook.com/Y.V.Levchenko/videos/1071664462964963 (можна сказати - як одна родина) – не зміг би знайти для наших воїнів іншої землі – щоб не знищувати важливий оборонний підрозділ?
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment