?

Log in

 
 
11 Декабрь 2016 @ 15:55
«ParkLand» - БУДІВЕЛЬНА ПІРАМІДА - ВОЙЦЕХОВСЬКИЙ № 2  
Сьогодні в Києві «заморожено» біля 40 незаконних забудов сумно відомого Войцеховського, частина з яких недобудована, частина хоч і збудована, проте немає жодних шансів, що хоча б коли не будь ці будинки будуть введені в експлуатацію, а громадяни, які інвестували в ці будівництва свої кошти – отримають законні документи на право власності на проінвестовані ними квартири – тому, що всі ці будівництва Войцеховського здійснювались незаконно, в порушення вимог, як земельного так і містобудівного законодавства.

Проте, як виявилось, Войцеховський був далеко не один такий «спритник».
На вулицях Практичній, Журавлиній, Труденка і Юнацькій у Солом’янському районі міста Києва здійснюється масштабне будівництво житлового комплексу «ParkLand».
Причому здійснюється якось дивно - багатоповерхові будинки зводяться навколо існуючих будинків приватного сектору, по суті, «замуровуючи» їх.
Умудрились навіть поставити шлагбаум, незаконно перекривши і захопивши загальноміську вулицю Журавлину.
До мене звернувся один із «замурованих» мешканців садибного будинку, з проханням захистити його права від наглого забудовника.
Вивчаючи проблему, я з подивом виявив, що будівництво здійснюється не лише всупереч цільовому призначенню земельних ділянок, але в абсолютно інших параметрах, ніж ті, які визначені Містобудівними умовами та обмеженнями, виданими забудовнику.
Мало того, що, як уже зазначалось вище, за цільовим призначенням тут дозволено будувати лише будинки садибного типу, але й замість максимальних 4 поверхів (та і то це з врахуванням цокольного і мансардного поверхів) будується по 10 і більше поверхів.
Зрозуміло, що такі будинки не можуть бути прийняті в експлуатацію в законному порядку, хіба що за якоюсь корупційною шахрайською схемою.
Навіть якби забудовник не завищив поверховість, то в будь якому випадку, в експлуатацію забудова може бути введена виключно як будинок садибного типу, а не багатоповерховий багатоквартирний будинок.
Відтак, максимум, що могли б отримати інвестори, - це свідоцтво про право власності, на 1/100 чи 1/200 (в залежності від того скільки квартир у будинку) у праві власності – в садибі. А не свідоцтво на право власності на квартиру.
В таких випадках, деякі забудовники намагаються хитрити, вводять будинок в експлуатацію, як хата (багатоповерхову) з реєстрацією права власності інвесторів на частку у будинку, а потім якось (як правило через суди, чи підкупляючи чиновників) – намагаються виділити вашу частку – у вигляді квартири).
Не можна сказати, що така схема неможлива, тим паче у нашій країні де певна кількість приємно шуршащих зелених папірців творить чудеса у кабінетах чиновників і в судах, проте, геморою буде все одно нємєряно і враховуючи гостроту корупційної теми і те, що зараз через судову реформу і судді суттєво принишкли, жодних гарантій, що вдасться оформити ваші права власності на квартиру, хоча б через таку схему – немає.
А враховуючи явну захищеність поверховості і того, що будуються зовсім інші (багатоповерхові, багатоквартирні будинки), а не ті, які можна, сумнівним є взагалі введення будинків в експлуатацію.
Мені щиро жаль тих нещасних, кого обманув забудовник і чиї гроші вициганив на сумнівну забудову.
І останнє – зараз на мене накинеться ціла бригада «возмущонних» тролів забудовника (це також схема Войцеховського»).
Тому справжнім інвесторам можу порадити лише одне – не вірте ні мені ні тролям забудовника – вірте – ТІЛЬКИ ДОКУМЕНТАМ.

Дивіться їх тут і нижче за посиланнями:

Містобудівні Парк Ленд вул. Журавлина, 5 http://olexsandrdyadyk.livejournal.com/21496.html

Містобудівні умови та обмеження вул. Практична 1, 3 http://olexsandrdyadyk.livejournal.com/21528.html

Містобудівні умови та обмеження вул. Практична 2,4, 6, 8 http://olexsandrdyadyk.livejournal.com/21893.html